3 Hosszú táv versenyeredmények, Északi-Déli röpcsoport eredmények

Hosszú táv versenyeredmények

Békés Tagszövetség

Hosszútáv beszámított versenyei:

  06.09. Kolin0609

  06.22. Liberec0622

  07.06. Cheb0706

  07.20. Cheb0720


Tagszövetségi Hosszútávú csapatbajnokság

Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Turák Károly                   1.cs. P01   20 h.  615,97 p

   2. Szabó Imre                     1.cs. P13   18 h.  540,90 p

   3. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05   18 h.  514,27 p

   4. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05   17 h.  499,57 p

   5. Jambrik István                 1.cs. P05   16 h.  491,38 p

   6. Széll Imre                     2.cs. P05   16 h.  477,69 p

   7. Csehi Miklós                   1.cs. P01   16 h.  468,41 p

   8. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19   15 h.  449,46 p

   9. Poljak János                   1.cs. P08   14 h.  395,34 p

  10. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05   14 h.  387,47 p

  11. Marossy Gábor                  1.cs. P22   14 h.  379,68 p

  12. Cséfán Tivadar                 3.cs. P06   14 h.  377,64 p

  13. Ollé Ferenc                    1.cs. P02   13 h.  350,02 p

  14. Felek Árpád                    1.cs. P22   11 h.  329,15 p

  15. Kassai Péter dr.               1.cs. P06   11 h.  320,65 p

  16. Kitulják Pál                   1.cs. P02   11 h.  310,56 p

  17. Papp Géza                      1.cs. P02   12 h.  307,42 p

  18. Szikora János                  1.cs. P05   11 h.  306,72 p

  19. Kiss Ferenc                    1.cs. P02   12 h.  301,98 p

  20. Fábián Attila                  1.cs. P02   10 h.  300,57 p

  21. Csachó Mihály                  1.cs. P01   10 h.  298,28 p

  22. Repka Róbert                   1.cs. P02   11 h.  285,97 p

  23. Szluka János                   2.cs. P01   10 h.  281,43 p

  24. Győri Sándor                   1.cs. P08    9 h.  278,86 p

  25. Erdőháti Gyula                 1.cs. P19    9 h.  259,26 p

  26. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    9 h.  243,77 p

  27. Olejár Pál                     1.cs. P13    8 h.  230,07 p

  28. Forgó István                   1.cs. P02    9 h.  229,46 p

  29. Vincze Ferenc                  1.cs. P19    9 h.  227,69 p

  30. Rotár István                   4.cs. P06    8 h.  220,40 p

  31. Kis Gyula-Kasik Mihály         1.cs. P13    7 h.  219,35 p

  32. Kereki István                  1.cs. P19    8 h.  214,01 p

  33. Polyák János                   1.cs. P02    7 h.  206,37 p

  34. Ailer József                   1.cs. P05    8 h.  205,07 p

  35. Erdőháti Gyula                 2.cs. P19    7 h.  198,48 p

  36. Kiss Ferenc                    2.cs. P02    6 h.  182,75 p

  37. Pintér Tibor                   1.cs. P02    7 h.  181,54 p

  38. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    6 h.  178,86 p

  39. Tóth László                    1.cs. P01    7 h.  174,16 p

  40. Váradi Ferenc                  2.cs. P01    7 h.  171,73 p

  41. Sajben Mihály                  1.cs. P01    7 h.  164,55 p

  42. Varga Lajos                    1.cs. P02    7 h.  161,52 p

  43. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    6 h.  159,78 p

  44. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    6 h.  157,75 p

  45. Barna Lajos ifj.               1.cs. P19    5 h.  154,62 p

  46. Győri Sándor                   2.cs. P08    5 h.  153,79 p

  47. Széll Imre                     1.cs. P05    6 h.  152,59 p

  48. Nagy Mihály                    1.cs. P06    5 h.  151,41 p

  49. Balog István                   1.cs. P06    5 h.  150,31 p

  50. K&T                            1.cs. P05    5 h.  149,10 p

  51. Kassai Péter dr.               6.cs. P06    5 h.  148,82 p

  52. Szöllősi Károly                1.cs. P02    6 h.  147,60 p

  53. Váradi Ferenc                  1.cs. P01    6 h.  144,30 p

  54. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    5 h.  141,28 p

  55. Kitulják Pál                   2.cs. P02    5 h.  141,04 p

  56. Oláh István ifj.               1.cs. P17    6 h.  137,80 p

  57. Knyihár János                  1.cs. P01    6 h.  136,39 p

  58. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05    5 h.  133,94 p

  59. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05    4 h.  120,64 p

  60. Zahorán Pál Zoltánné           1.cs. P01    4 h.  115,34 p

  61. Mihalik Csaba                  4.cs. P02    5 h.  115,14 p

  62. Kecskeméti Zoltán              3.cs. P05    4 h.  114,72 p

  63. Demjén Antal                   1.cs. P13    4 h.  109,61 p

  64. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02    3 h.  105,57 p

  65. Kereki István                  2.cs. P19    4 h.  103,55 p

  66. Szabó Imréné Snajder Anna      1.cs. P13    4 h.  101,74 p

  67. Bajkán István                  1.cs. P01    4 h.   98,93 p

  68. Parázs Zoltán                  2.cs. P19    3 h.   95,96 p

  69. Szikora János                  3.cs. P05    3 h.   94,97 p

  70. Ailer József                   2.cs. P05    3 h.   93,72 p

  71. Barna Lajos ifj.               2.cs. P19    3 h.   92,82 p

  72. Nagy Gáspár László             1.cs. P01    3 h.   90,62 p

I. Békés északi röpcsoport Hosszútávú csapatbajnokság

Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

 

   1. Turák Károly                   1.cs. P01   20 h.  616,11 p

   2. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05   17 h.  492,43 p

   3. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05   17 h.  488,79 p

   4. Jambrik István                 1.cs. P05   16 h.  485,78 p

   5. Csehi Miklós                   1.cs. P01   16 h.  461,00 p

   6. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19   16 h.  454,68 p

   7. Széll Imre                     2.cs. P05   15 h.  451,27 p

   8. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05   13 h.  364,27 p

   9. Cséfán Tivadar                 3.cs. P06   13 h.  341,87 p

  10. Kassai Péter dr.               1.cs. P06   11 h.  314,59 p

  11. Szikora János                  1.cs. P05   11 h.  297,46 p

  12. Csachó Mihály                  1.cs. P01    9 h.  274,68 p

  13. Erdőháti Gyula                 1.cs. P19    9 h.  253,74 p

  14. Szluka János                   2.cs. P01    8 h.  241,44 p

  15. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    9 h.  236,84 p

  16. Rotár István                   4.cs. P06    8 h.  213,18 p

  17. Kereki István                  1.cs. P19    8 h.  209,63 p

  18. Vincze Ferenc                  1.cs. P19    8 h.  208,12 p

  19. Erdőháti Gyula                 2.cs. P19    7 h.  194,33 p

  20. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    6 h.  176,62 p

  21. Ailer József                   1.cs. P05    7 h.  176,36 p

  22. Tóth László                    1.cs. P01    7 h.  171,64 p

  23. Sajben Mihály                  1.cs. P01    7 h.  160,05 p

  24. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    6 h.  159,82 p

  25. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    6 h.  152,34 p

  26. Barna Lajos ifj.               1.cs. P19    5 h.  148,76 p

  27. K&T                            1.cs. P05    5 h.  142,94 p

  28. Nagy Mihály                    1.cs. P06    5 h.  142,92 p

  29. Balog István                   1.cs. P06    5 h.  142,67 p

  30. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    5 h.  139,77 p

  31. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05    5 h.  134,05 p

  32. Váradi Ferenc                  2.cs. P01    5 h.  127,17 p

  33. Kassai Péter dr.               6.cs. P06    4 h.  123,81 p

  34. Széll Imre                     1.cs. P05    5 h.  123,66 p

  35. Váradi Ferenc                  1.cs. P01    5 h.  118,75 p

  36. Zahorán Pál Zoltánné           1.cs. P01    4 h.  111,92 p

  37. Kecskeméti Zoltán              3.cs. P05    4 h.  107,49 p

  38. Kereki István                  2.cs. P19    4 h.  105,95 p

  39. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05    3 h.  100,23 p

  40. Knyihár János                  1.cs. P01    4 h.   94,65 p

  41. Parázs Zoltán                  2.cs. P19    3 h.   92,24 p

  42. Szikora János                  3.cs. P05    3 h.   91,51 p

  43. Ailer József                   2.cs. P05    3 h.   91,01 p

  44. Barna Lajos ifj.               2.cs. P19    3 h.   88,04 p

II. Békés déli röpcsoport Hosszútávú csapatbajnokság

Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

 

   1. Szabó Imre                     1.cs. P13   19 h.  565,02 p

   2. Marossy Gábor                  1.cs. P22   15 h.  408,47 p

   3. Poljak János                   1.cs. P08   15 h.  408,25 p

   4. Ollé Ferenc                    1.cs. P02   14 h.  384,87 p

   5. Papp Géza                      1.cs. P02   12 h.  328,80 p

   6. Kiss Ferenc                    1.cs. P02   12 h.  320,91 p

   7. Repka Róbert                   1.cs. P02   12 h.  316,30 p

   8. Fábián Attila                  1.cs. P02   11 h.  314,75 p

   9. Kitulják Pál                   1.cs. P02   11 h.  308,55 p

  10. Felek Árpád                    1.cs. P22   10 h.  307,50 p

  11. Győri Sándor                   1.cs. P08    9 h.  289,93 p

  12. Forgó István                   1.cs. P02    9 h.  242,47 p

  13. Olejár Pál                     1.cs. P13    8 h.  236,01 p

  14. Kis Gyula-Kasik Mihály         1.cs. P13    7 h.  228,63 p

  15. Polyák János                   1.cs. P02    8 h.  226,13 p

  16. Pintér Tibor                   1.cs. P02    7 h.  194,29 p

  17. Kiss Ferenc                    2.cs. P02    6 h.  184,81 p

  18. Szöllősi Károly                1.cs. P02    7 h.  182,65 p

  19. Kitulják Pál                   2.cs. P02    6 h.  172,58 p

  20. Oláh István ifj.               1.cs. P17    7 h.  165,66 p

  21. Varga Lajos                    1.cs. P02    6 h.  160,51 p

  22. Győri Sándor                   2.cs. P08    5 h.  155,83 p

  23. Mihalik Csaba                  4.cs. P02    6 h.  143,09 p

  24. Demjén Antal                   1.cs. P13    4 h.  121,58 p

  25. Szabó Imréné Snajder Anna      1.cs. P13    4 h.  111,91 p

  26. Papp Géza                      2.cs. P02    4 h.  106,18 p

  27. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02    3 h.  103,32 p